Samochód Nissan jest jak członek rodziny. Nasza unikalna oferta pomoże w tym, aby jego stan przez cały czas był idealny.

 

Regularnie dokonywane przeglądy okresowe przez wykwalifikowanych mechaników w serwisach wyposażonych w specjalistyczne narzędzia i urządzenia pomagają zachować właściwy stan i niezawodność Twojego samochodu oraz zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.
Rozumiemy, że czasem potrzebny jest wyższy poziom ochrony Twojego Nissana. Dobrze jest zatem wiedzieć, że oferujemy Rozszerzoną Gwarancją Nissan 5*, obejmującą Twojego Nissana nawet przez 5 lat.

Gwarancja Nissan 5* zapewnia lepszą ochronę Twojego samochodu i większy spokój, jako że obejmuje wszystkie najważniejsze podzespoły pojazdu.

Gwarancja 5* została opracowany specjalnie dla właścicieli aut Nissan i ich pojazdów oraz jest w całości obsługiwana przez firmę Nissan.Zalety Rozszerzonej Gwarancji Nissan 5*:

1) Kompleksowa ochrona przez okres nawet do 5 lat lub 150 000 km, chroniąca przez rosnącymi kosztami napraw.

2) Naprawy na terenie całej Europy u dowolnego autoryzowanego Dealera Nissan przez certyfikowanych mechaników Nissan.

3) Pomoc Assistance w całej Europie

4) Obsługa bezgotówkowa

5) Możliwość przeniesienia programu na nowego właściciela, jeśli sprzedajesz swojego Nissana przed wygaśnięciem ważności programu.

6) Wygodna i ekonomiczna ochrona

7) Do napraw zawsze będą stosowane oryginalne części zamienne Nissan***

8) Korzystna płatność: cenę rozszerzonej gwarancji można uwzględnić w umowie ratalnej lub leasingu (akceptacja kredytowa)

Ochrona przez Rozszerzoną Gwarancję 5* rozciąga się na wszystkie najważniejsze zespoły mechaniczne oraz układy i elementy elektryczne pojazdu.

***Każdy element wymieniony podczas naprawy będzie oryginalną częścią Nissan (nową lub regenerowaną) lub zatwierdzoną do stosowania przez firmę Nissan.

@TwitterDealer
@NissanPolska