Jaką składamy Tobie obietnicę? Kierowców samochodów Nissan możemy zapewnić, że nie tylko prowadzenie auta, ale także jego serwisowanie może nieść ze sobą pozytywne emocje: jest proste, wygodne i w korzystnej cenie. Wierząc w przejrzystość i wzajemne zaufanie, zobowiązujemy się zapewnić naszą pełną dostępność i otoczyć wszystkich klientów największą troską.

 

GDZIEKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK, COKOLWIEK. PO PROSTU ZADZWOŃ 0 801 64 77 26**, A ZJAWIMY SIĘ NA MIEJSCU.***

BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY*

Kiedy tylko Twój samochód będzie serwisowany, autoryzowany dealer marki Nissan zaoferuje Ci rozwiązanie zmierzające do zaspokojenia Twoich osobistych potrzeb. Umów się na wizytę, a dealer bezpłatnie udostępni ci samochód zastępczy do czasu zakończenia naprawy. W wybranych punktach serwisowych dysponujemy nawet samochodami z napędem elektrycznym. Jeśli nie jesteś zainteresowany opcją samochodu zastępczego, nasz dealer Nissana może zaoferować Ci inne rozwiązanie kwestii mobilności.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE*

Doskonałą ochronę samochodów naszej marki zapewnia świetnie wyszkolony personel oraz wykorzystywanie wyłącznie oryginalnych części. Aby zagwarantować Ci najlepszy stosunek jakości do ceny, nasz dealer Nissana dostosuje cenę do obowiązujących w promieniu 10 km od siedziby tego dealera.

BEZTERMINOWY NISSAN ASSISTANCE*

Obiecujemy zapewniać Ci mobilność 24 godziny na dobę. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, usługa Nissan Assistance jest dostępna 24 godziny na dobę, bez względu na wiek Twojego Nissana. Gwarantujemy bezpłatną pomoc drogową przez okres gwarancji a także po każdym okresowym przeglądzie wykonanym w autoryzowanym warsztacie Nissana aż do zalecanej daty kolejnego.

BEZPŁATNA KONTROLA POJAZDU*

Zapewniamy, iż nasz dealer Nissana dokona bezpłatnej kontroli samochodu, zanim podejmie się jakichkolwiek prac. Najpierw zostaniesz poinformowany, czego potrzebuje Twój samochód i jakie koszty możesz ponieść. Nie obawiaj się żadnych niespodzianek! Zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną wcześniej kwotę. Za czynności wykonane bez Twojej zgody nie zostaniesz obciążony fakturą.

@TwitterDealer
@NissanPolska